O nás

OMLUVTE NEFUNKČNOSTI NA WEBU. STÁLE PROBÍHAJÍ ÚPRAVY

Jsme airsoftový team založený v roce 2020. Název našeho teamu vychází ze série Assassin's Creed, první bratrstva se jmenovala The Hidden Ones. A tak jsme vznikli my.
A teď už k airsoftu. Není nám cizí žádný styl hraní a maskování používáme tak, aby vyhovovalo prostorům. Nechceme a ani nenapodobujeme žádnou jednotku.
Snažíme se přiblížit taktiku i novým airsofťákům a chceme, aby byl náš styl hraní promyšlený jako v milsimu a pohyb agresivní jako ve speedsoftu. Ale hlavně jde o to, abychom si hraní užili. A hlavně... štěstí přeje takticky připraveným ne?
Pokud se ti tato vize líbí, ničeho se neboj a připoj se!

Kde nás uvidíte?

Airsoftové hřiště Kosovo

Samotné hřiště Kosovo navíc disponuje nadprůměrným zázemím, jako například vlastní parkoviště s přímým přístupem do areálu, či odpočinková zona s grilem, toaletou a posezením. Je zde tak možnost si během hry zakoupit jak něco na zub přímo z ohně, tak i nealkoholické nápoje.
V rámci zázemí je možnost vypůjčit si airsoftové zbraně, hřiště je tedy vhodné i pro začínající airsofťáky, kteří si sport chtějí pouze vyzkoušet. Zároveň lze hřiště rezervovat na nevšední firemní teambuilding.

Airsoft aréna Fénix

V roce 2010 vznikl team 74.mpr, který založil airsoftovou posádku, arénu Divec. Ta po 8 letech skončila a musela se přesunout. Naším oddílem zatím prošlo několik lidí.někdo zůstal chvíli a někdo déle a někdo na pořad. Někdo jak přišel tak odešel. Jádro ale zůstalo pevné a díky novým hráčům a kolegům vznikla aréna Fénix. To dalo i myšlenku obrody k novému názvu arény a teamu

ČFA Park Chabařovice

Rozloha parku je 102 804 m2 a je rozdělen na několik částí, které napodobují místa jako jsou například: Afghánistán, město, Normandie ale také mapu ze hry Call of Duty Killhouse.
Naleznete zde také místo s občerstvením ale také prodej kuliček a plynu do airsoftových zbraní. Dále také Parkoviště, WiFi, WC a elektrika. Park je také ideální místo pro pořádání teambuildingu, vlastních akcích ale také ostav.

Členové

Mentor

Kristýna

aka. KiJudo

Jsem ročník 2005, ale klouby si myslí, že jsem z 20. století. Od roku 2012 se věnuji judu a není mi cizí disciplína, jelikož jsem se dlouho věnovala judu závodnímu. Od mala se také pohybuji v prostředí počítačů a IT. Od roku 2020 točím i na YouTube. No a airsoftu se věnuji také od roku 2020. Následně mě napadl velmi zvláštní nápad... Založit airsoftový team a stát se mentorkou. Buď budu sedět celý život, nebo budu běhat, dokud mě něco nedonutí si sednout.

Mistr Assassin

Assassin

Tomáš

aka. Ravenbie

Je mi 26 let. Od malička jsem vystřídal strašně moc aktivit a žádná mě úplně nebavila (snad kromě žonglování a pomoci u skautů). Možná proto je nyní mou prací učitelství. Chtělo to už jen najít nějaký koníček a protože mám rád zbraně, stal se jím airsoft. Hraji od roku 2020. Jsem noob, ale pomalu bořím do tajů tohoto sportu.
Jak kdysi napsal jeden úžasný autor „Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje.“ A přesně tohle nechci, aby se stalo mě.

Václav

aka. Shiro

Aktuálně 23 letý týpek co se snaží si užít alespoň trochu té srandy v životě. Sporty mi vždy byly spíše cizí, avšak airsoft mě už jako dítě chytl a drží se mě až do teď. Když pominu několika letou přestávku, hraju soft už nějaké 3-4 roky. Naštěstí mě žádná pozice výrazně nechytla, takže je jedno jestli mi někdo do ruky strčí snipu, kulomet či jen CQB flusačku. A na závěr trochu latiny: "Si non vis mori, surculus prius." (If you don't want to die, shoot first)

Důstojník

Voják

Francesco

aka. Kykrovec

Narodil jsem se roku 2006. Místo hraní si s vojáčky, autíčky, nebo nedej bože panenkami mě uchvátily kabely. Od útlých let si tak tvořím obvody, zajímám se o techniku a zvukařinu. Pomáhám zvučit hudebním skupinám a zbylý volný čas pak věnuji airsoftu, který hraji zhruba jeden rok. Od začátku pak v tomto týmu.

Daniel

aka. Nixer

Je mi 19 (srpen 2002) a už od malička jsem miloval zbraně stejně tak jako počítače. Tak ze mě vyrostl programátor a airsoftový hráč. Jsem spíše odstřelovač co rád leží půl hodiny na jednom místě a čeká na kill, ale dokážu taktéž běhat v prvních liniích. Rád bych se řídil motem: "One shot, one kill", ale zatím je to spíše "One shot, one miss".

Josef

aka. Deril

Zdravím, já jsem Deril a airsoft hraju čtvrtým rokem. Jedu primárně aeg, ale snažím se naučit i s odstřelovačkou. Jsem spíš podpůrný hráč. Ve volném čase kromě airsoftu hodně hraju videohry (je mi 18 let).

Rekrut

Radim

aka. Midar

Je mi 15 (a půl) let, stále jsem na ZŠ, mé momentální záliby jsou airsoft, čtení knih, technika (BCI), poslouchání hudby, hraní video her, turistika, sledování seriálů (anime), pití kávy a momentálně se snažím i o kendo a japonštinu. V airsoftu momentálně hraju jako pouhý pěšák, ale nejraději bych v budoucnu hrál jako odstřelovač na dlouhou dálku a neviděný. Oblíbenou zbraň nemám a ani nikdy mít nebudu protože každá se hodí do jiného prostředí.

Tomáš

aka. Tomcaik

Text a foto se připravují!

Galerie

Kontakty

Formulář prozatím nefunkční, veškeré dotazy pište na: kijudo.10@gmail.com

Nábor

Podmínky pro přijetí:

  • 15+
  • Výhodou je bydlení poblíž Prahy / Středočeského kraje
  • Zkušenosti s airsoftem alespoň půl roku
  • Vlastnit funkční primární zbraň (doporučení: AEG/odstřelovačku)
  • Nebýt ko*ot :D
  • Pokud vše splňuješ, stačí vyplnit formulář

Formulář

K vyplnění: ZDE!

Spolupracujeme